top of page
חיפוש

מישלן UPTIS: צמיג חכם ומתקדם המבטיח לנצח את תקרי הצמיגים !


מישלן, ענקית הצמיגים הצרפתית, חוללה מהפכה בעולם הרכב עם הצגת טכנולוגיית הצמיגים החדשה והייחודית שלה -"המערכת החסינה מפני תקר".(Unique Puncture-proof Tire System )

או בקיצור  UPTIS.


מה זה UPTIS ?

חדשנות וטכנולוגיה

באמצעות המומחיות של מישלן בחומרי היי-טק, Uptis היא פיתוח משמעותי בטכנולוגיית ניידות ללא אוויר קיימת. Uptis מבטל את הצורך בבדיקות לחץ, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור כלי רכב בנהיגה עצמית וציי רכב נוסעים.

זהו צמיג חדשני המיועד לרכבי נוסעים ומבוסס על מבנה גלגל חסר אוויר. במקום אוויר, הצמיג משתמש במבנה פנימי ייחודי העשוי מחומרים קשיחים וגמישים, המספק תמיכה וחוזק תוך ביטול הצורך בלחץ אוויר.


היתרונות של UPTIS:

מכיוון ש-Uptis הוא חסר אוויר, מכלול הגלגלים פורץ הדרך מבטל את הסיכון המסוכן של תקר בצמיגים.

נהגי רכבי נוסעים מרגישים בטוחים יותר על הכביש.

מפעילי ציי רכב נוסעים ממזערים את זמן ההשבתה ומשפרים את היעילות כתוצאה מפנצ'ר בצמיגים ורמות תחזוקה כמעט אפסיות.

החברה בכלל מרוויחה מחסכון סביבתי יוצא דופן באמצעות שימוש מופחת בחומרי גלם לייצור צמיג חלופי או צמיג רזרבי.

ביטחון מוגבר: UPTIS מבטיח ביטול מוחלט של תקר צמיגים, פנצ'רים ונזילות, תופעות שעלולות לגרום לתאונות קשות ואף למוות.

נוחות משופרת: הצמיג חסר האוויר מספק נסיעה חלקה ונוחה יותר, תוך הפחתת רעשי רעידות וטלטלות.

תחזוקה מינימלית: UPTIS אינו דורש בדיקות לחץ אוויר ומחייב תחזוקה מועטה יותר מצמיגים רגילים.

קיימות משופרת: הצמיג חסר האוויר עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה ומיועד להפחית את כמות הפסולת המיוצרת בתעשיית הצמיגים.שותפויות מוערכות

ג'נרל מוטורס, יצרנית OEM עולמית גדולה ושותפה מוערכת של מישלן, חתמה על הסכם מחקר משותף כשותפה לפיתוח משותף, במטרה פורצת דרך להפוך את Uptis למציאות מיינסטרים בכלי רכב נוסעים כבר באמצע העשור.

מישלן כבר שיתפה פעולה עם ג'נרל מוטורס בביצוע ניסויים מקיפים ב-UPTIS, והצמיג הוכיח את עצמו כעמיד וחזק בתנאי נהיגה מגוונים. מישלן צופה ש-UPTIS יוטמע בשוק הרכבים בשנים הקרובות ויהפוך לסטנדרט חדש בתעשיית הצמיגים.


לסיכום:

אב הטיפוס של Uptis מדגים את יכולתה של מישלין לחדשנות - הן בשליטה בחומרי ההייטק הללו, והן בגישת הפיתוח בשיתוף פעולה הדוק עם GM  מה שמאמת את תפיסת ההחזון שלה "כמפת דרכים לחדשנות. Uptis מייצגת התקדמות לקראת החזון של מישלן לניידות של מחר, וגם מגלמת את המחויבות שלנו לניידות טובה יותר ובת קיימא לכולם.

אופטיס מציגה שיפורים פורצי דרך בארכיטקטורה וחומרים מרוכבים, המאפשרים ל-Uptis לשאת את משקל המכונית במהירויות נסיעה בכביש.

חידושים אלה משתלבים בביטול האוויר הדחוס כדי לתמוך בעומס הרכב, ומביאים לחסכון סביבתי חיצוני: כ-200 מיליון צמיגים ברחבי העולם נגרטים מדי שנה בטרם עת כתוצאה מפנצ'רים, נזקים ממפגעי כביש או לחץ אוויר לא תקין הגורם לבלאי לא אחיד.

 

ההתקדמות הללו באמצעות אב הטיפוס של Uptis מדגימות את המחויבות המשותפת של מישלן ושל GM לספק פתרונות ניידות בטוחים וברי קיימא יותר.

אופטיס של מישלן הוא טכנולוגיה פורצת דרך בעולם הצמיגים, המבטיחה להפוך את הנסיעה בטוחה, נוחה וידידותית לסביבה יותר. עם פיתוח מתמשך והטמעה מוצלחת בשוק, UPTIS עשוי לשנות את פני תעשיית הרכב ולשים קץ לתופעה המוכרת והלא רצויה של תקר צמיגים.

מידע נוסף על UPTIS ניתן למצוא באתר האינטרנט של מישלן: https://michelinmedia.com/michelin-uptis


9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commenti


bottom of page